Stavíme pro budoucnost
Kariéra

Postavte si kariéru v PSG

Jsme hrdí na to, že patříme mezi největší české stavební skupiny a díky tomu se můžeme podílet na stavbě těch největších a nejzajímavějších projektů, které ovlivňují náš každodenní život a které utváří budoucnost okolo nás.

PSG

Jsme hrdí na to, že patříme mezi největší české stavební skupiny a díky tomu se můžeme podílet na stavbě těch největších a nejzajímavějších projektů, které ovlivňují náš každodenní život a které utváří budoucnost okolo nás.

Týden dovolené navíc
(5 týdnů/rok)
Roční a zakázkové odměny
Příspěvek na stravování v maximální možné výši
Příspěvek na penzijní připojištění
Nápoje na pracovišti zdarma
Vzdělávání zaměstnanců
Odměny k jubileím
Zvýhodněné ceny pneuservisu

Volné pracovní pozice

4 důvody, proč pracovat PSG

PSG

Podporujeme
váš volný čas

Uvědomujeme si, že volný čas je pro vás důležitý. Proto pro vás máme nejen 25 dní dovolené, ale dvakrát ročně vám pošleme příspěvek na volnočasové aktivity a sport (až 10 000 Kč za rok). Na THP pozicích je samozřejmostí pružná pracovní doba.

PSG

Stmelujeme
partu a děláme
dobré skutky

Několikrát do roka pro vás připravujeme různé firemní akce, kde stmelujeme partu pevněji než v kuchyňce u kávovaru. Pořádáme grilovačku, firemní snídaně, Den s PSG pro zaměstnance a jejich rodiny, vánoční večírek… A pravidelně chodíme společně darovat krev!

PSG

Rozvíjíme vaše
schopnosti

Umíme mezi našimi zaměstnanci rozpoznat talenty, které dále rozvíjíme a motivujeme. Kdo ví, třeba i vás zařadíme do programu „Rozvoj talentů PSG“. Kromě toho u vybraných pozic nabízíme různé odborné a soft skills kurzy a příspěvky na jazykové kurzy.

PSG

Máme rádi
aktivní život

Sport a pohyb je v naší DNA. Cyklisté se každoročně těší na firemní cyklovýlet, fotbalový tým z PSG zase vyhlíží pravidelný turnaj stavařských firem PERI Cup. Jako významná společnost chceme jít příkladem, a proto sponzorujeme různé profesionální sportovní kluby.

Trainee program pro studenty VŠ

Končíš vysokou školu a nemáš praxi? Trainee program je připraven právě pro tebe. Je určen studentům posledních ročníků VŠ nebo absolventům, kteří chtějí získat praxi ve velké a významné stavební společnosti. Pomůžeme ti nastartovat kariéru po našem boku!

Více informací o programu

Pokud vás neoslovila žádná z nabízených pozic, a přesto vás práce v naší stavební skupině láká, zašlete nám prosím váš životopis.

Kontaktní formulář