Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
20. června 2018

Tým zaměstnanců PSG výborně reprezentoval firmu na fotbalovém turnaji společnosti PERI

V letošním roce navázalo PSG Construction spolupráci se společností PERI, která nás pozvala k přátelskému fotbalovému turnaji.

V letošním roce navázalo PSG Construction spolupráci se společností PERI, která nás pozvala k přátelskému fotbalovému turnaji. Utkání proběhlo ve Velké Bystřici u Olomouce, dne 7. června 2018 za účasti významných stavebních firem jako jsou Metrostav, OHL ŽS, ŽPSV, Navláčil, GEMO Olomouc. V nelítostných soubojích skončili naši borci na krásném druhém místě a kolega Dominik Hanus získal cenu Nejlepšího brankáře turnaje.

Celá akce se nesla v duchu zdravého soutěžení, podpořena dobrou náladou, výbornými výkony a skvělou atmosférou turnaje. Za organizaci celé akce byl zodpovědný Rostislav Čutek, manažer týmu, který se v roli osvědčil a zůstává mu do příštích akcí.

Vedení společnosti děkuje našim borcům za výbornou reprezentaci PSG a potvrzení skutečnosti, že se značkou PSG se musí počítat nejen v odborném poli kvalitních stavebních dodavatelů, ale i na sportovních kolbištích!