Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
16. srpna 2018

PSG se stává titulárním sponzorem hokejového klubu Berani Zlín

Do příští sezony vstoupí zlínský extraligový hokejový klub s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu.

Do příští sezony vstoupí zlínský extraligový hokejový klub s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu. „Je symbolické, že právě v roce oslav 90. výročí se vrací společnost, která s naším klubem strávila v názvu nejdelší čas. Uzavřeli jsme víceletou smlouvu, což znamená, že klub stojí na pevných základech. Stále se snažíme získávat další partnery,“ uvedl Martin Hosták, jednatel a generální manažer zlínského hokeje.

Jak uvedl výkonný ředitel společnosti PSG Ing. Jaroslav Ševela, „PSG je dlouholetým významným partnerem zlínského hokeje. PSG patří jako společnost k významným stavebním firmám Zlínského kraje a regionu. V neposlední řadě je zvyklá plnit své závazky jak vůči zákazníkům ve stavebním oboru , tak i vůči partnerům, které sponzoruje. To jsou argumenty, které nás vedly vrátit se do pozice generálního sponzora zlínského hokeje."

Společnost PSG byla generálním partnerem zlínského hokeje devět sezon od léta 2008. V tomto období hokejisté PSG Zlín vybojovali v historii klubu druhý mistrovský titul v sezoně 2013/2014, sezonu předtím obsadili Berani druhé místo po nezapomenutelné finálové bitvě s Plzní.