Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
8. října 2013

PSG se představí na veletrzích v iráckém Erbilu

Energetická divize skupiny PSG se ve druhé polovině října představí na dvou významných mezinárodních veletrzích v iráckém Erbilu.

Energetická divize skupiny PSG se ve druhé polovině října představí na dvou významných mezinárodních veletrzích v iráckém Erbilu. Jde o 3. mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení "Energy IRAQ 2013" a 6. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák "Project IRAQ 2013".
„Veletrh je pro nás další příležitostí, jak získat kontakty a možnost podílet se na realizaci konkrétních projektů modernizace a rekonstrukce energetického sektoru v Iráku i v oblasti Kurdistán. Jako PSG v Erbilu již aktivně působíme a intenzivně připravujeme projekt paroplynové elektrárny, takže naši účast považujeme za téměř samozřejmou,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.

Mezi vystavovateli bude kromě PSG i řada světově renomovaných výrobců a dodavatelů zařízení a služeb pro energetiku, stavebnictví, ekologii a vodní hospodářství. Očekává se masivní účast státních institucí, státních i privátních společností z Iráku a z iráckého regionu Kurdistán.