Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
13. prosince 2023

PSG Construction získala titul Stavební firma roku 2022

V 16. ročníku renomované soutěže Stavební firma roku byla jako jedna ze čtyř společností oceněna naše společnost PSG Construction a.s.

Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR vyhlásil na začátku prosince výsledky soutěže o nejlepší stavební firmu roku 2022. Porota se letos rozhodla ocenit čtyři společnosti v kategorii středních firem od 50 do 250 zaměstnanců. Vítězové byli vybráni na základě pečlivého posouzení kritérií uvedených v přihlášce do soutěže. A titul Stavební firma roku 2022 si odnesla i PSG Construction a.s.
 
„Je to krásný předvánoční dárek. Završili jsme tak úspěšný rok, ve kterém jsme zvítězili i ve Stavbě roku 2023 nebo jsme se potřetí v řadě stali nejlepším zaměstnavatelem Zlínského kraje. Jsem přesvědčený, že toto ocenění je výsledkem našeho férového přístupu vůči investorům a zároveň odpovědné péče o naše zaměstnance, kterým tímto velmi děkuji. Tento titul patří každému jednomu zaměstnanci. Je to pro nás čest a zároveň i závazek do budoucna, abychom tato vítězství dokázali v dalších letech obhájit,“ uvedl k zisku prestižního titulu Peter Surovič, výkonný ředitel a předseda představenstva PSG Construction.
 
„Velmi nás ve Svazu těší, že můžeme takto ocenit stavební firmy, které svojí prací dokazují svou pozici na trhu a inovacemi posouvají dopředu celé odvětví. Věříme, že i v čase, kdy je stavebnictví v nelehké situaci, je nutné firmy motivovat a podporovat,“ uvedl Pavel Ševčík, technický ředitel Svazu podnikatelů ve stavebnictví.
 
Dalšími třemi oceněnými společnostmi se staly HSF System, a.s., Podzimek a synové, s.r.o. a PP 53, a.s. Soutěž Stavební firma roku vyhlašuje každoročně Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou ČVUT v Praze a Národním centrem stavebnictví 4.0. Přihlásit se mohou všechny stavební společnosti, které jsou českými právními subjekty.