Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
4. října 2021

PSG Construction je Zaměstnavatelem Zlínského kraje roku 2021

Po loňské výhře v anketě „Férový zaměstnavatel Zlínského kraje“ se nám letos podařilo získat první místo v anketě Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 v kategorii „Zaměstnavatel Zlínského kraje do 500 zaměstnanců“.

Výsledek byl stanoven na základě množství kritérií, především v oblasti mzdových nákladů na zaměstnance, vynaložených nákladů a času na vzdělávání a také na míru kariérního růstu a fluktuace zaměstnanců.

Práci zaměstnanců, bez kterých bychom toto ocenění nezískali, vyzdvihl při přebírání ceny Jaroslav Ševela, výkonný ředitel PSG Construction: „Každodenní uplatňování a naplňování našich vizí a hodnot nám pomáhá zvládat náročná období, bez těchto atributů není cesty k úspěchu v jakémkoliv období. Rok 2020 byl obzvlášť atypický, a to zejména z hlediska možného plánování a předvídatelnosti. Jedinou jistotou byli naši zaměstnanci, respektive kolegové, na které jsem se mohl vždy spolehnout. Jsou to lidé, kteří umí řešit překážky a od rozdělané práce neutíkají."

Ocenění Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců pro Zlínský kraj jsme získali na základě výsledků mezinárodní metodiky PwC Saragota. Tato metoda testování celosvětově pokrývá více než 40 let měření pro více jak 2000 klientů.