Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
7. června 2022

PSG Construction je Zaměstnavatel regionu 2022

Společnost PSG Construction opět zvítězila v renomované anketě Zaměstnavatel regionu 2022 do 500 zaměstnanců.

Nejlepším zaměstnavatelem v kraji byla společnost PSG Construction vyhlášena i před rokem, kromě toho v roce 2020 zvítězila v anketě Férový zaměstnavatel Zlínského kraje. Příkladná péče o zaměstnance v PSG Construction tak ukazuje, že i firma s téměř stoletou tradicí dokáže držet krok s rostoucí konkurencí a požadavky zaměstnanců.

„Vysoce si vážíme obhajoby titulu nejlepšího zaměstnavatele ve Zlínském kraji, neboť obhájení prvenství je vždy těžší než jeho zisk. Velké poděkování patří především našim zaměstnancům, protože bez jejich každodenní práce a podpory, bychom ocenění neobhájili. Při každodenních činnostech dbáme nejen na to, aby byly důsledně naplňovány firemní hodnoty (odbornost, férovost a tradice), ale také aby naše práce dávala smysl a současně nás také bavila. Těší nás, že ocenění vnímají pozitivně nejen potenciální uchazeči o práci, ale hlavně naši zaměstnanci, kteří jsou hrdí na společnost, ve které pracují. Pro obě tyto skupiny je obhajoba titulu dokladem toho, že nezůstáváme pouze u slov, ale nabízíme jim příjemné a kvalitní pracovní prostředí ve kterém mohou rozvíjet svou odbornost,“ uvedl výkonný ředitel PSG Construction Jaroslav Ševela.

Na jeho slova navázala HR manažerka PSG Construction Hana Votápková: „Dobře si uvědomujeme potřebu nejen získávání nových zaměstnanců, ale také udržování a rozvoje těch stávajících. Rádi spolupracujeme se středními a vysokými školami v rámci Trainee programu, ve kterém studentům nabízíme různé formy exkurzí, stáží a praxí. Pro naše stávající zaměstnance máme vytvořen program „Rozvoje talentů“, který směřuje především k pochopení nejrůznějších firemních kontextů. Možnost vzdělávání a získávání zkušeností s následnou zpětnou vazbou pomáhají účastníkům osvojit si nové přístupy při řešení běžných pracovních situací.“

Ocenění Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.