Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
7. listopadu 2023

Jsme 3. nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty

Stavební skupina PSG získala třetí místo v anketě Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty SŠ a VŠ ve Zlínském kraji a zároveň je jedinou stavební společností v TOP 10 zaměstnavatelích regionu.

Anketa Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty, kterou každoročně pořádá Klub zaměstnavatelů, je největší svého druhu v Česku. Celostátně v průzkumu odpovídá na otázky k představám o budoucí kariéře přes 5 000 respondentů a v jednotlivých krajích jde o vzorek okolo 400 - 500 studentů.

„Získané třetí místo je výsledkem naší snahy o budování dlouhodobých spoluprací se středními a vysokými školami ať už v regionu, tak i mimo něj. Snažíme se hledat mladé talenty, zapojovat je do našich projektových týmů a ukazovat jim skutečnou stavařinu v praxi. Každoročně dáváme možnost postavit si kariéru u nás desítce studentů. Konkurence v regionu je skutečně silná, o to větší úspěch, ale také závazek do budoucna to pro nás je,“ řekla HR manažerka Hana Votápková, která ocenění přebírala.

Vyhlášení letošního ročníku ankety Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty ve Zlínském kraji se uskutečnilo ve středu 1.11.2023 na Veletrhu práce a vzdělávání v Kongresovém centru Zlín.