Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
1. června 2023

Jezdíme pro Tea a Nikolase

Spustili jsme letní charitativně-sportovní výzvu, jejímž cílem je vybrat finanční prostředky pro dva malé handicapované kluky.

Za každý ujetý kilometr našich zaměstnanců na kole, koloběžce nebo kolečkových bruslích věnuje skupina PSG 4 Kč na rehabilitace a terapie pro zdravotně znevýhodněné kluky - ročního Tea a čtyřletého Nikolase, které nominovali sami zaměstnanci PSG.

Charitativně-sportovní projekt Jezdíme pro Tea a Nikolase organizuje stavební skupina PSG spolu se spolkem Srdce na pravé místě. 

„V PSG máme sport v krvi, řada zaměstnanců i členové vedení jsou vášnivými cyklisty, a proto jsme se rozhodli motivovat k pohybu širokou veřejnost. Aby výzva měla vyšší poslání, spojili jsme ji s finanční sbírkou na rehabilitace pro Tea a Nikolase, které jsme vybrali přímo z námětů našich zaměstnanců. Oba kluci a jejich maminky a tatínkové jsou neuvěřitelní bojovníci a věřím, že se nám podaří vybrat dostatek prostředků, abychom jim pomohli zlepšit život,“ říká Luděk Stránský, marketingový manažer stavební skupiny PSG.

Kromě interní PSG výzvy se do akce může zapojit také veřejnost, a to buď aktivním sportováním nebo zasláním finančního daru přes portál Donio.cz

Jak se do výzvy zapojit?

  • Registrujte se na webu akcesrdce.cz
  • Uhraďte minimální startovné 199 Kč na platformě Donio
  • Vezměte kolo, koloběžku nebo kolečkové brusle a běžte se projet
  • Zapisujte poctivě kilometry v den aktivity ve svém profilu na webu akcesrdce.cz
  • Výzva trvá od 1. 6. 2023 do 31. 8. 2023.