Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
20. října 2021

„Co řekneme, to musí být na beton.“ PSG uvedlo nové firemní video.

Představili jsme nové brandové video stavební skupiny PSG, ve kterém zní: "Co řekneme, to musí být na beton". Tato věta není pouhou frází, je součástí našeho DNA.

Cílem videa bylo odprezentovat firemní hodnoty, ukázat nás v tom nejrealističtějším světle a představit společnost zákazníkům. Zároveň jsme chtěli, aby se s videem ztotožnili i naši zaměstnanci, kteří ho s hrdostí na svoji práci budou sdílet známým se slovy „To jsme my, PSG“. Další záměrem bylo vyzdvihnout generační mix našich projektových týmů, které jsou sestavené jak ze zkušených stavařů, tak ze začínajících techniků, kteří čerpají cenné zkušenosti od jejich mentorů.

Do videa jsme obsadili zaměstnance, abychom zákazníkům a potenciálním zaměstnancům ukázali naše stavaře, se kterými se mohou během realizace zakázky nebo v práci potkat. To napomohlo k dotvoření skutečného obrazu PSG, který je autentický pro zaměstnance, stejně tak i pro diváky zvenčí.

Zeptali jsme se výkonného ředitele Jaroslava Ševely, co říká na herecké výkony svých lidí. „Upřímně jsem byl překvapen, jak všichni na kameře vypadají přirozeně. Jde vidět, že kolegové svoji práci velmi dobře ovládají, a proto nemusí nic hrát a předstírat, stačí, když jsou sami sebou.“